Wyspa Paradise 44$

Codziennie
  • Picture_055
  • Picture_096
  • 14015

Wycieczki Hurghada – Wyspa Paradise

Rejs na plażę Paradise jest jedną z najchętniej wybieranych wycieczek rekreacyjnych.
Nic dziwnego! – przejrzysta, mieniąca się tysiącami odcieni turkusu woda oraz szerokie, niemal białe, piaszczyste plaże skrzętnie udekorowane muszelkami przez matkę naturę przyciągają spragnionych wielbicieli pięknych widoków.

Paradise to najładniejsza i przy okazji najbardziej zagospodarowana plaża ze wszystkich 4 znajdujących się na wyspie Giftun. Jest również jedną z najpiękniejszych plaż w okolicy Hurghady – nie bez powodu została ochrzczona mianem rajskiej.

To wycieczka jest idealnym wyborem dla wielbicieli snurkowania i dla ciekawych jak wyglądają podwodne ogrody Morza Czerwonego. Różnorodność kształtów i kolorów raf koralowych oraz niesamowici mieszkańcy egipskich mórz zachwycą najbardziej wymagające oczy! Prócz ryb o wszystkich kolorach tęczy snurkując można spotkać żółwie morskie, rozgwiazdy czy na przykład jeżowce.

Wycieczki Hurghada – Wyspa Paradise

Plan wycieczki Paradise

W okolicach godziny 8.00 rano odbieramy Państwa z hotelu. Następnie klimatyzowany bus zabiera Nas do malowniczego portu w Hurghadzie.
Na miejscu każdy dostaje podstawowy sprzęt do snurkowania (rurkę, maskę i płetwy), bo być w Egipcie i nie widzieć tego przyrodniczego cudu natury to grzech
Następnie ruszamy w relaksujący rejs łodziom z zacienionym miejscami siedzącymi dzięki czemu mogą Państwo z przyjemnością napawać się pięknymi widokami. Wszystkie nasze lodzie wyposażone są w kamizelki ratunkowe zarówno dla dzieci jak i dorosłych.
Podczas rejsu zatrzymujemy się otwartym morzu przy rafie koralowej , by w ciepłych promieniach słonecznych snurkując podziwiać niezwykłość podwodnego świata. Czas przeznaczony na snurkowania to ok 30 min.
W czasie rejsu koniecznie wyglądajcie za delfinami, często można je spotkać w drodze na wyspę Paradise, to idealna okazja by zobaczyć je w naturalnym środowisku.
Gdy już nacieszymy oczy docenianą na całym świecie fromacją raf i egzotycznymi rybami zabierzemy Państwa na białe piaski rajskiej plaży.
Czas wolny można wykorzystać na pływaniu i plażowaniu. Jest możliwość odpoczywania pod pięknymi i efektowymi parasolami z liści palm, dostępne są również maty i leżaki do plażowania.
Na rajskiej wyspie będzie czekał na Was obiad w formie bufetu, a do uczty każdy uczestnik wycieczki otrzyma wodę mineralną oraz napój gazowany, który wliczony jest w cenę. Wasze pociechy będą mogły pobawić się na znajdującym się na wyspie placu zabaw. Natomiast dla tych, którzy kochają orientalną muzykę i egzotyczny klimat – zorganizujemy pokaz tańca brzucha.
Powrót do hotelu około godziny 17

W cenę wycieczki wliczony jest
– tranzyt z i do hotelu
– wynajem sprzętu do snurkowania
– rejs łodzią
– pobyt na prywatnej plaży Paradise
– obiad w formie bufetu
– po jednej butelce napóju gazowanego i wody mineralnej dla każdego uczestnika
– egzotyczne show – pokaz tańca brzucha
– Możliwość skorzystania z leżaków, mat i parasoli